Манай шийдлүүд нь үйлчлүүлэгчдийн дунд маш их хүлээн зөвшөөрөгдсөн, найдвартай бөгөөд Хятад улсын P-Audio Style 15 инчийн чанга яригчийн эд анги, чанга яригчийн сагсны хамгийн сайн үнийн тасралтгүй өөрчлөгдөж буй санхүүгийн болон нийгмийн шаардлагыг хангах болно. Хэрэв та манай шийдлийн талаар сонирхож байвал бидэнтэй ярилцахад тавтай морилно уу, бид танд чанар болон үнийн шошгоны хувьд гэнэтийн үнийг санал болгох болно.
Манай шийдлүүд нь үйлчлүүлэгчдэд маш их хүлээн зөвшөөрөгдсөн бөгөөд найдвартай бөгөөд тасралтгүй өөрчлөгдөж буй санхүүгийн болон нийгмийн шаардлагыг хангах болно.Хятад улсын PA хүрээ болон PA чанга яригчийн эд ангийн үнэДэлхийн эдийн засгийн интеграци нь XXX салбарт сорилт, боломжуудыг авчирч байгаа тул манай компани багийн ажиллагаагаа үргэлжлүүлж, чанарыг нэн тэргүүнд тавьж, инноваци, харилцан ашиг тусыг эрхэмлэн, үйлчлүүлэгчиддээ чин сэтгэлээсээ чанартай шийдэл, өрсөлдөхүйц үнэ, маш сайн үйлчилгээг санал болгож, найз нөхөдтэйгээ хамт сахилга батаа хадгалан илүү өндөр, хурдан, хүчирхэг байхын дор гэрэлт ирээдүйг бүтээхэд итгэлтэй байна.
1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Доод давхаргын модулийн сагс,
Ганц, давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, өөр өөр шахах модуль, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316LS зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | МаттЗэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Найм |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
Модуль холболттой сагсны тавиур
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Зэвэрдэггүй ган хоёр хөтөч дээр суурилуулсан
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 158 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 528 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 566 мм |
| Цэвэр жин | 3кг |