Rising-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
Эрленмейер колбо, гурвалжин колбо, дугуй ёроолтой колбо, хавтгай ёроолтой колбо, хэмжээст колбо, хэмжих цилиндр зэрэг лабораторийн шилэн савыг цэвэрлэхэд ашигладаг.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф6ммxH220мм |
| Цоргоны тоо | 15 ширхэг |
| Эзэмшигчийн тоо | 15 ширхэг |
| Пүршний хэсгүүдийг байрлуулах | 15 ширхэг |
| Эзэмшигчийн бүрээс | PA |
500-1000мл нимгэн хүзүүний судас багтаах боломжтой
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 250 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 558 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 352 мм |
| Цэвэр жин | kg |