Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
Эрленмейер колбо, гурвалжин колбо, дугуй ёроолтой колбо, хавтгай ёроолтой колбо, хэмжээст колбо, хэмжих цилиндр зэрэг лабораторийн шилэн савыг цэвэрлэхэд ашигладаг.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф6ммxH220мм |
| Цоргоны тоо | 8 ширхэг |
| Эзэмшигчийн тоо | 8 ширхэг |
| Пүршний хэсгүүдийг байрлуулах | 8 ширхэг |
| Эзэмшигчийн бүрээс | PA |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 253 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 140 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 488 мм |
| Цэвэр жин | 0.9кг |