1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
Дээжийн шилийг цэвэрлэхэд ашигладаг.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф2.5ммxH45мм |
| Цоргоны тоо | 119 ширхэг |
| Загалмай эзэмшигч | 119 ширхэг |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 114 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 190 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 490 мм |
| Цэвэр жин | 4.1кг |