Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
56 ширхэг пипетк, 56 ширхэг центрифугийн хоолой, туршилтын хоолой, дээд талын хоосон шил гэх мэтийг авч явах боломжтой
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф2.5ммxH110мм |
| Цоргоны тоо | 112 ширхэг |
| Пипеткийн суудал | 56 ширхэг |
| Загалмай эзэмшигч | 56 ширхэг |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 190 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 190 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 494 мм |
| Цэвэр жин | kg |