Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
Нэгдсэн модуль нь 28 пипетк, 8 ширхэг эрленмейер колбо/колбо/эзэлхүүн колбо/хэмжих цилиндр гэх мэттэй.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф6ммxH220мм |
| Цоргоны тоо | 36 ширхэг |
| Пипеткийн суудал | 28 ширхэг |
| Загалмай эзэмшигч | 8 ширхэг |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 255 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 190 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 493 мм |
| Цэвэр жин | kg |