Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
28 ширхэг пипетк, 28 ширхэг дээжийн шил, 9 ширхэг эрлээгүй колбо, колбо, хэмжээст колбо гэх мэтийг цэвэрлэж болно.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф 2.5 ммхХ110мм ф 4 ммхН160мм ф 6 ммхН220мм |
| Цоргоны тоо | 65 ширхэг |
| Пипеткийн суудал | 28 ширхэг |
| Загалмай эзэмшигч | 28 ширхэг |
| Эзэмшигчийн тоо | 9 ширхэг |
| Пүршний хэсгүүдийг байрлуулах | 9 ширхэг |
| Эзэмшигчийн бүрээс | PA |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 265 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 190 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 493 мм |
| Цэвэр жин | 3кг |