Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Дээд давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Дунд давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Дээд давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Дунд давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Дээд давхаргын модулийн сагс, Дунд давхаргын модулийн сагс
Давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, янз бүрийн тарилгын модулиуд, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Зургаа |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагс танигч | Нэг |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
Модуль холболттой сагсны тавиур
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Хоёр талдаа зэвэрдэггүй ган чиглүүлэгч төмөр замтай
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 140 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 536 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 562 мм |
| Цэвэр жин | 3.35кг |