1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Доод давхаргын модулийн сагс
Ганц, давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, өөр өөр шахах модуль, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316LS зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | МаттЗэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Найм |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Цэвэрлэх машины доод хэсэгт ачаалал өгнө
Бүх төрлийн торон тавиур болон бүх төрлийн сагсны оруулга авч явах
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 79 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 529 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 546 мм |
| Цэвэр жин | 2кг |