Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Дээд давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Дунд давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Дээд давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Дунд давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Дээд давхаргын модулийн сагс, Дунд давхаргын модулийн сагс
Давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, янз бүрийн тарилгын модулиуд, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316LS зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | МаттЗэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Зургаа |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагс танигч | Нэг |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
Суурилуулсан эргэлдэгч шүршигч гар
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Хоёр талдаа зэвэрдэггүй ган чиглүүлэгч төмөр замтай
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
Өргөн амтай цэвэр шилэнд ашигладаг сагс хийж болно
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 152 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 536 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 567 мм |
| Цэвэр жин | 3.7кг |