1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Доод давхаргын модулийн сагс
Ганц, давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, өөр өөр шахах модуль, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Найм |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
Торны тавиурыг ачаалахын тулд хоёр давхаргад хуваасан
Суурилуулсан эргэлдэгч шүршигч гар
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 226 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 529 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 569 мм |
| Цэвэр жин | 5.6кг |