Бид шийдэл, үйлчилгээгээ тасралтгүй сайжруулж, сайжруулсаар байна. Үүний зэрэгцээ бид Хятадын бөөний угаалгын хэрэгсэл, удаан эдэлгээтэй угаалгын уут, тусад нь савласан OEM үйлдвэрт зориулсан судалгаа, сайжруулалтыг идэвхтэй хийж байна. Манай компани болон үйлдвэрлэлийн байгууламжид тавтай морилно уу. Хэрэв танд нэмэлт тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо барихад ямар ч төлбөр гарахгүй.
Бид шийдэл болон үйлчилгээгээ тасралтгүй сайжруулж, сайжруулсаар байна. Үүний зэрэгцээ бид судалгаа, сайжруулалт хийхийн тулд идэвхтэй үйл ажиллагаа явуулдаг.Хятад угаалгын торон уутны иж бүрдэл болон угаалгын сэндвичний угаалгын уутны үнэ"Эхлээд зээл, инновациар дамжуулан хөгжил, чин сэтгэлийн хамтын ажиллагаа, хамтарсан өсөлт" гэсэн үзэл санаагаар манай компани Хятадад бүтээгдэхүүнээ экспортлох хамгийн үнэ цэнэтэй платформ болохын тулд тантай хамт гэрэл гэгээтэй ирээдүйг бүтээхийг эрмэлзэж байна!
1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Доод давхаргын модулийн сагс,
Ганц, давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, өөр өөр шахах модуль, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316LS зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | МаттЗэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Найм |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
Модуль холболттой сагсны тавиур
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Зэвэрдэггүй ган хоёр хөтөч дээр суурилуулсан
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 158 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 528 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 566 мм |
| Цэвэр жин | 3кг |