Хурдан бөгөөд дээд зэргийн үнийн санал, таны бүх хэрэгцээнд тохирсон зөв шийдлийг сонгоход туслах мэдээлэлтэй зөвлөхүүд, богино хугацааны үйлдвэрлэлийн хугацаа, хариуцлагатай чанартай удирдлага, OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 тарилгын LED дохионы модулийн төлбөр, тээвэрлэлтийн асуудалд зориулсан өвөрмөц бүтээгдэхүүн, үйлчилгээ. Бид таныг манай үйлдвэрлэлийн нэгжтэй танилцаж, танай гэр болон гадаадад хэрэглэгчидтэй урт хугацаанд найрсаг бизнесийн харилцаа холбоо тогтоохыг урьж байна.
Хурдан бөгөөд дээд зэргийн үнийн санал, таны бүх хэрэгцээнд тохирсон зөв шийдлийг сонгоход туслах мэдээлэлтэй зөвлөхүүд, богино хугацааны бүтээн байгуулалт, хариуцлагатай чанартай үйлчилгээ, төлбөр тооцоо болон тээвэрлэлтийн асуудалд зориулсан өвөрмөц бүтээгдэхүүн, үйлчилгээХятад LED модуль, Тарилгын модульБид үйлдвэрлэлийг оновчтой болгох, өрсөлдөхүйц үнэ, өндөр чанартай бараа бүтээгдэхүүнийг нийлүүлэхийн тулд үргэлж шинэ технологийг бий болгодог! Хэрэглэгчийн сэтгэл ханамж бол бидний тэргүүлэх чиглэл юм! Та зах зээл дээр хэт олон ижил төстэй эд анги байхаас сэргийлж, өөрийн загварт зориулсан өвөрмөц дизайн боловсруулах санаагаа бидэнд мэдэгдэх боломжтой! Бид таны бүх хэрэгцээг хангахын тулд хамгийн сайн үйлчилгээгээ санал болгоно! Бидэнтэй яаралтай холбоо барина уу!
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын цэвэрлэгээний сагс, Тарилгын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Тарилгын модуль
Эрленмейер колбо, гурвалжин колбо, дугуй ёроолтой колбо, хавтгай ёроолтой колбо, хэмжээст колбо, хэмжих цилиндр зэрэг лабораторийн шилэн савыг цэвэрлэхэд ашигладаг.
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Тарилгын цорго | ф6ммxH220мм |
| Цоргоны тоо | 8 ширхэг |
| Эзэмшигчийн тоо | 8 ширхэг |
| Пүршний хэсгүүдийг байрлуулах | 8 ширхэг |
| Эзэмшигчийн бүрээс | PA |
Холболтын порттой тарилгын төрлийн модуль цэвэрлэх сагсны тавиур
Модулийн сагсны зүүн ба баруун талд ачаална уу
Хурдан залгуурт залгаарай, модулийн сагснаас тарилгын модулийн цорго бүрт цэвэр ус зайлуулна
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 253 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 140 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 488 мм |
| Цэвэр жин | 0.9кг |