Зах зээл болон худалдан авагчдын стандартын шаардлагад нийцүүлэн бараа бүтээгдэхүүний чанарыг сайжруулахын тулд үргэлжлүүлэн сайжруулж байна. Манай компани нь 202L CE гэрчилгээтэй бие даасан 1-3 давхаргатай бүрэн автомат хатаагчтай лабораторийн шилэн савны чанарын шалгалтын өндөр чанарын баталгаажуулалтын хөтөлбөрийг хэрэгжүүлдэг бөгөөд бидний зарчим бол "Боломжийн үнэ, хэмнэлттэй үйлдвэрлэлийн хугацаа, хамгийн сайн үйлчилгээ" юм. Бид харилцан сайжруулалт, ашиг тусын тулд илүү олон худалдан авагчидтай хамтран ажиллахыг хүсч байна.
Зах зээл болон худалдан авагчдын стандартын урьдчилсан шаардлагад нийцүүлэн бараа бүтээгдэхүүний чанарыг сайжруулахын тулд үргэлжлүүлэн сайжруулна. Манай компани өндөр чанарын баталгааны хөтөлбөрийг бий болгосон.Хятад Лабораторийн Шилэн сав угаагч, хатаагч болон Лабораторийн Лонх угаагчБид одоо бүрэн материалын үйлдвэрлэлийн шугам, угсралтын шугам, чанарын хяналтын системтэй болсон бөгөөд хамгийн чухал нь бид олон патентын технологи, туршлагатай техник, үйлдвэрлэлийн баг, мэргэжлийн борлуулалтын үйлчилгээний багтай болсон. Эдгээр бүх давуу талуудын тусламжтайгаар бид "нэр хүндтэй олон улсын нейлон монофиламентийн брэнд"-ийг бий болгож, шийдлүүдээ дэлхийн өнцөг булан бүрт түгээх гэж байна. Бид үйлчлүүлэгчиддээ үйлчлэхийн тулд чадах бүхнээ хийж, урагшилсаар байна.

| Үндсэн параметр | |
| Ажлын температур | 5-40ºC |
| Электрон эрчим хүч | 220V/50Hz эсвэл 380V/50Hz |
| Цахилгаан утас | 2м/5*10м2 |
| Халаалтын эрчим хүч | 4кВт/9кВт |
| Нийт чадал | 5кВт/11кВт |
| Угаалгын камер | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Гадаад самбар | 304 зэвэрдэггүй ган |
| Багтаамж | 3202л |
| Перисталтик шахуурга | 4 ширхэг |
| Хөтөлбөрүүд | 36 анхдагч, 100+ өөрчлөн тохируулсан |
| Угаалгын температур | 95ºC хүртэл |
| RS 232 порт | Угаалгын машинаас өгөгдлийн мэдээллийг дамжуулах зориулалттай |
| Мэдрэгчтэй дэлгэц | 7 инчийн өнгөт дэлгэц |
| Гаднах хэмжээс | Өндөр/Өргөн: 990*612*750мм |
| Жин | 120кг |
| Температур мэдрэгч | PT1000 |
| Интернет холболт боломжтой | |
| Хаалган дээрх харагдахуйц цонх | |
| Угаах зориулалттай ус дамжуулах чанарыг хянах систем | |
| Цэвэр усны насос авах боломжтой | |
| Өндөр үр ашигтай уурын конденсатор | |
Функцийн танилцуулга
1. Эхлэх-хойшлуулах сонголт: Угаалгыг тоолох эсвэл цаг тохируулах замаар тохируулна
2. Янз бүрийн түвшний нууц үгээр хамгаалагдсан функциональ
3. Хяналтын систем: Микрокомпьютерийн удирдлага, RS485, Оптик холбогч тусгаарлалт, Анхны импортын чип, дохионы алсын дамжуулалт хамгаалагдсан.
4. Автомат хаалганы систем
5. Эргэлтийн систем: Хувьсах давтамжтай асаах функц Эргэлтийн насосны урсгал: 0-600л/мин Үр дүнтэй цэвэрлэгээ хийхийн тулд даралтыг хянах болон хөөсрөлтөөс хамгаалах угаалга Хурд хэмжигчтэй шүршигч гар нь саад тотгорыг дохиолоход чиглэгддэг.
6. Цэвэрлэгээний тавиурын систем: Ямар ч түвшинд сольж болох цэвэрлэгээний тавиур. Олон түвшний тарилгын угаалгын болон сольж болох сагснуудын уян хатан байдал. Автомат хаалттай хавхлагатай гурваас дээш усны оролт. Сагс дээр автоматаар таних, усны урсгалыг зохицуулах
7. Багтаамжийн өндөр: Нэг түвшний цэвэрлэгээний өндөр: 70см Хоёр түвшний цэвэрлэгээний өндөр: 46см Гурван түвшний цэвэрлэгээний өндөр: 17см
Ханжоу Сипинжэ Инструмент Технологи ХХК
XPZ нь Хятадын Жэжян мужийн Ханжоу хотод байрладаг лабораторийн шилэн эдлэл угаагч машины тэргүүлэгч үйлдвэрлэгч юм. XPZ нь био-эм зүй, эрүүл мэнд, чанарын хяналт, хүнсний хяналт, нефть химийн салбарт хэрэглэгддэг автомат шилэн эдлэл угаагч машины судалгаа, үйлдвэрлэл, худалдаанд мэргэшсэн.
XPZ нь бүх төрлийн цэвэрлэгээний асуудлыг шийдвэрлэхэд туслахад бэлэн байна. Бид Хятадын хяналтын байгууллагууд болон химийн үйлдвэрүүдийн гол нийлүүлэгч бөгөөд XPZ брэндийг Энэтхэг, Их Британи, Орос, Өмнөд Солонгос, Уганда, Филиппин гэх мэт олон оронд түгээсэн. XPZ нь бүтээгдэхүүн сонгох, суурилуулах, ажиллуулах сургалт гэх мэт захиалгат эрэлт хэрэгцээнд суурилсан нэгдсэн шийдлүүдийг санал болгодог.
Бид урт хугацааны нөхөрлөлөө хадгалахын тулд өндөр чанартай, маш сайн үйлчилгээтэй шинэлэг бүтээгдэхүүн нийлүүлэхийн тулд илүү их аж ахуйн нэгжийн давуу талыг цуглуулах болно.

Үзэсгэлэн


Зах зээл болон худалдан авагчдын стандартын шаардлагад нийцүүлэн бараа бүтээгдэхүүний чанарыг сайжруулахын тулд үргэлжлүүлэн сайжруулж байна. Манай компани нь 202L CE гэрчилгээтэй бие даасан 1-3 давхаргатай бүрэн автомат хатаагчтай лабораторийн шилэн савны чанарын шалгалтын өндөр чанарын баталгаажуулалтын хөтөлбөрийг хэрэгжүүлдэг бөгөөд бидний зарчим бол "Боломжийн үнэ, хэмнэлттэй үйлдвэрлэлийн хугацаа, хамгийн сайн үйлчилгээ" юм. Бид харилцан сайжруулалт, ашиг тусын тулд илүү олон худалдан авагчидтай хамтран ажиллахыг хүсч байна.
Чанарын үзлэгХятад Лабораторийн Шилэн сав угаагч, хатаагч болон Лабораторийн Лонх угаагчБид одоо бүрэн материалын үйлдвэрлэлийн шугам, угсралтын шугам, чанарын хяналтын системтэй болсон бөгөөд хамгийн чухал нь бид олон патентын технологи, туршлагатай техник, үйлдвэрлэлийн баг, мэргэжлийн борлуулалтын үйлчилгээний багтай болсон. Эдгээр бүх давуу талуудын тусламжтайгаар бид "нэр хүндтэй олон улсын нейлон монофиламентийн брэнд"-ийг бий болгож, шийдлүүдээ дэлхийн өнцөг булан бүрт түгээх гэж байна. Бид үйлчлүүлэгчиддээ үйлчлэхийн тулд чадах бүхнээ хийж, урагшилсаар байна.