Rising-F1
Цэвэрлэгээний сагс, Сагсны тавиур, Модулийн сагс,
Давхар давхаргат бүтэцтэй, тарилгын сагсны тавиурын модуль болон тарилгын бус сагсны тавиурын модульд тохиромжтой
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Сагс танигч | Нэг |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
| Ачаалах боломжтой модулиудын тоо | Хоёр давхарга |
| Нэг давхаргат модулиудын тоо | Хоёр |
Модуль холболттой сагсны тавиур
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Зэвэрдэггүй ган хоёр хөтөч дээр суурилуулсан
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 609 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 619 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 790 мм |
| Цэвэр жин | kg |