Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Тарилгын бус цэвэрлэгээний сагс
Өргөн амтай судас, хэмжих аяга гэх мэтэд тохиромжтой
| Материал | 316L зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | Матт зэвэрдэггүй ган |
| Жижиг пүршний хавчаарууд | 26 |
| Өндөр | 105 мм |
| Зай | 60мм |
Сагсны модуль
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 116 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 220 мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 410 мм |
| Цэвэр жин | kg |