1-р мөч
Алдар нэр-2
Аврора-2
Аврора-F2
Флаш-F1
Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагс, Доод давхаргын цэвэрлэгээний сагсны тавиур, Доод давхаргын модулийн сагс,
Ганц, давхар эсвэл гурвалсан давхаргат угаагчинд суурилуулж, өөр өөр шахах модуль, дахин ашиглах боломжтой лабораторийн шилэн эдлэл, керамик, хуванцар, зэвэрдэггүй ган гэх мэт зүйлсийг байрлуулна.
| Материал | 316LS зэвэрдэггүй ган |
| Өнгө | МаттЗэвэрдэггүй ган |
| Үйл ажиллагааны роллер | Найм |
| Байрлалын зохицуулагч | Хоёр |
| Сагсны хүрээ түлхэх татах хөдөлгөөн | 550 мм |
| Хурдан интерфэйсийн диаметр | 32мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Модуль холболттой сагсны тавиур
Гараар түлхэх-татах оролт болон гаралтын цэвэрлэгээний камер
Зэвэрдэггүй ган хоёр хөтөч дээр суурилуулсан
Усны оролтыг хурдан залгаж, камерын гарын авлагын ар талаас усыг тарилгын модуль бүрт угаана
| Гадаад хэмжээс, Өндөр (мм) | 148 мм |
| Гадаад хэмжээс, өргөн мм | 531мм |
| Гадаад хэмжээс, Гүн (мм) | 577 мм |
| Цэвэр жин | 3кг |
гэрчилгээ